HAKKIMIZDATaşkın Construction Ltd. son dönemdeki yeni yapılanması ile kısa zamanda, tecrübeli teknik ve yönetici kadrosu, geniş araç parkı ve güçlü referanslarıyla Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen inşaat şirketlerinden biri olmuştur. Yap-Sat alanında üretip sattığı yüzlerce konutu tapuları ile birlikte tam zamanında teslim etmiş, Satış sonrası hizmetlerini layıkı ile yerine getirmiş ve bu alandaki güvenilirliğini, öncülüğünü ve kalitesini ispatlamıştır. Dinamik ve açık yönetim stili ile hem Müteahhitlik hizmetlerinde hemde Yap-Sat alanında sektörde güven duyulmasını sağlamıştır. Şirketimiz, her türlü ve büyüklükteki alt yapı ve üst yapı projesini, ihale, pazarlık veya “costplus” methodu ile üstlenebilmektedir. Ayrıca Kuzey Kıbrıs’ta yapmayı düşündüğünüz yatırımlarınızda, yerel mevzuata hakim, güvenebileceğiniz Çözüm Ortağınızdır.

Tecrübeli personellerinin kontrolünde sağlanan kaliteli işçilik, maliyet ve zamanlama kontrolü, Şirketin adının doğruluk ve kalite ile eşleşmesini sağlamıştır.

Her proje, hacmi ne olursa olsun başlangıçdan sonuna kadar ayni titizlik ve dikkatle üstlenilir, mal sahibinin istek ve ilgisi, genel proje kontrolü sistemimizin bir parçası olarak korunur.

Yeni dönemde, özellikle Yap-Sat alanında hem yaşam, hem de yatırım için Premium ve özenle seçilmiş lokasyonlarda, sizin için çok iyi çalışılmış ve tasarlanmış, kaliteli ve lüks tasarım projeleri ile de çıkışını sürdürmektedir.